Innowacja oparta na tradycji

Pierwsze zapiski dotyczące kas fiskalnych są sygnowane datą 12.05.1993 r. DZ.U. nr 39.

To już 25 lata jesteśmy obecni w Waszych sklepach, galeriach, butikach, gabinetach, warsztatach, salonach, barach, biurach, restauracjach ... Zaufaliście nam kupując swoją pierwszą a potem kolejną kasę. Chcecie ją godnie pożegnać, gdy ulegnie uszkodzeniu, zostanie zapełniona pamięć fiskalna lub utraci walor funkcjonalności ?. Przynieście ją nam a nową Kupicie z upustem równym liczbie jej lat (max.25%).

Nie wymagamy żeby była sprawna (prowadzimy recykling). Premiowany zakup dotyczy wymiany starych urządzeń fiskalnych na nowe (dowolny model z naszej oferty) w obrębie tej samej MARKI.(Elzab-Elzab, Novitus-Novitus, Posnet-Posnet, itp.) Wyjątek stanowi wymiana urządzeń producentów, których nie ma już na rynku lub chęć ujednolicenia urządzeń fiskalnych przez klienta.


Nowa kasa to już nie tylko kalkulator ale potężne narzędzie handlowo – usługowo marketingowe oraz cała paleta nowych możliwości:

promocja

Pamiętaj, że w życiu tak naprawdę liczą się dwie rzeczy: zdrowie i dobra kasa. O pierwsze musisz zadbać Sam, tym drugim zajmiemy się My.