Systemy zarządzania handlem detalicznym w Twoim sklepie

Projektujemy systemy zarządzania handlem detalicznym dostosowanym do indywidualnych potrzeb placówki, dobór najlepszych dla danego rozwiązania urządzeń, wdrożenie projektu, a w późniejszym okresie nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem systemu.

Korzyści:

  • Przyspieszenie sprzedaży, zmniejszenie ilości błędów (sprzedaż w oparciu o kody kreskowe eliminuje możliwość pomyłki wprowadzanej ceny
    i kodu towaru.
  • Analiza obrotu, zysku i marży zrealizowanej w dowolnym okresie, wartość średniego koszyka, najlepiej sprzedające się towary i zalegające na półkach “buble”.
  • Automatyczne ustalanie cen sprzedaży towarów w oparciu o podany procent marży i cenę zakupu towarów.
  • Śledzenie historii towaru od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki.
  • Wydruk etykiet na półki (ceny w jednostkach odniesienia (SI).
  • Wyrywkowa kontrola stanu faktycznej ilości poszczególnych towarów (kontrola pracowników).
  • Szybka ocena kondycji firmy.

Dzięki przyjaznemu systemowi zakupu sprzętu i oprogramowania już dziś możesz dołączyć do grona świadomych i nowoczesnych handlowców.

Gastro bussines

Zastosowanie profesjonalnego oprogramowania do rejestracji sprzedaży i zarządzania firmą gastronomiczną wymaga analizy potrzeb i oczekiwań stawianych konkretnej placówce przez właściciela. Charakter jak również sposób obsługi klienta mogą w zasadniczy sposób różnić się między lokalami. Po analizie i uzgodnieniu dokonujemy wyboru odpowiedniego sprzętu przy zachowaniu odpowiedniego dogodnego poziomu cenowego.


Pracownicy naszej firmy świadczą usługi w zakresie kompleksowego wdrożenia oprogramowania, od doradztwa i projektu poprzez sprzedaż, instalację, szkolenie do opieki techniczno-serwisowej. Zapewniamy również zaopatrzenie w niezbędne materiały eksploatacyjne.