Kasoterminal iPOS duet

Kasoterminal iPOS duet to jedyne, kompleksowe rozwiązanie umożliwiające fiskalizację sprzedaży oraz obsługę płatności za pomocą jednego, poręcznego urządzenia. Kupując iPOS duet otrzymujesz: drukarkę fiskalną, terminal płatniczy na własność oraz system kasowy zintegrowany z platformą, pozwalającą na zdalne zarządzanie Twoim biznesem. Drukowanie faktury VAT, obsługa zwrotów na dowolnym kasoterminalu w sieci, łatwa obsługa transakcji kartowych, modyfikacja paragonu na każdym etapie sprzedaży, dzielenie zapłaty na różne formy płatności - to tylko kilka funkcjonalności, w które wyposażony został iPOS duet.

Platforma iPOS

Każdy klient otrzymuje również dostęp do internetowej platformy iPOS web, która znacząco upraszcza zarządzanie sklepem. Przykład? Zapomnij o mozolnym wstukiwaniu asortymentu do bazy. Produkty wprowadzasz lub importujesz z poziomu platformy internetowej, co więcej tak samo prosto możesz zmienić ich cenę w jednym lub kilku wybranych punktach sprzedaży. To nie wszystko! Rankingi sprzedaży i kasjerów, aktualne obroty, towary na wyczerpaniu, analiza klientów powracających czy histogramy porównawcze to tylko wybrane przykłady kluczowych danych dotyczących Twojego biznesu, które możesz monitorować przy pomocy jednego kliknięcia..

Ruszyła terminalizacja! Kasoterminal iPOS już od 1279 zł

Kasoterminal to urządzenie fiskalne i terminal płatniczy w jednym. Będzie idealny dla Ciebie, jeśli musisz rejestrować sprzedaż na kasie i chcesz akceptować płatności kartą. Teraz urządzenie możesz kupić jeszcze taniej! Ruszyła terminalizacja, czyli Program Fundacji Polska Bezgotówkowa, która:

➔ finansuje koszty zakupu terminali płatniczych

➔ pokrywa koszty za transakcje kartowe przez rok (do 100 tys. zł obrotu kartowego).

Jeśli:

➔ nie akceptowałeś/ płatności kartowych przez ostatnich 12 miesięcy

➔ nie prowadzisz sprzedaży za pomocą maszyn vendingowych

➔ nie reprezentujesz jednostki administracji

➔ nie prowadzisz działalności pod szyldem franczyzy ani sieci posiadającej więcej niż 5 punktów

kwalifikujesz się do programu Polska Bezgotówkowa i możesz skorzystać z dofinansowania.

Ile kosztuje kasoterminal z dofinansowaniem?

Urządzenie w standardowej ofercie kosztuje 1 699 zł netto

➔ w ramach Programu pomniejszymy cenę kasoterminala o wartość terminala płatniczego, dzięki czemu zapłacisz jedynie 1 279 zł

➔ dodatkowo, jeśli to Twoje pierwsze urządzenie fiskalne, możesz liczyć na zwrot 700 zł z urzędu skarbowego, czyli otrzymać kasoterminal nawet za 579 zł

Co jeszcze otrzymasz?

➔ 0 zł za płatności kartą przez 12 miesięcy (do 100 tys zł obrotu kartowego)

➔ terminal płatniczy za darmo, na zawsze

W dodatku kasoterminal jest on-line

Kasoterminal nie jest zwykłą kasą. To kompletny system kasowy wsparty najtańszym na rynku oprogramowaniem do zarządzania on-line. Możesz bez wychodzenia z domu zarządzać asortymentem, cennikami, a każdy paragon podejrzysz na swoim telefonie. Funkcjonalności dobierasz według swoich potrzeb, przełączając się bez ograniczeń między taryfami za 19 lub 59 zł/mies z możliwością ich wyłączania, kiedy nie korzystasz z systemu.

Więcej informacji: na ipos.pl oraz ipos.pl/terminalizacja